«Одвічна історія» від Театру Тіней "TEULIS"

11 ноября, 19:00
цена: от 120 грн
Прем'єра! «ОДВІЧНА ІСТОРІЯ» від Театру Тіней "TEULIS".
 
Всесвітньо відомий Театр Тіней "TEULIS", здивував багато світових столиць, після тріумфальної програми «Володарі Тіней», приготував своїм шанувальникам у 2017 році новий подарунок – спектакль «ОДЧНА ІСТОРІЯ»
 
Поєднання жанру Театру тіней і 3-D технологій, створення авторської музики композиторами найвищого рівня, робить програму цікавою, унікальною і однаково сильно заворожує і дорослих, і дітей.
 
В основі оригінального сценарію лежить відома казка, але чи казка це?
 
Всі ми люди, у всіх свої погляди на кохання і стосунки, і те, що одним дається легко і просто, в інших може зайняти ціле життя. Вічна боротьба романтики і прагматизму, любові і розрахунку, пристрасті і гармонії, фонтан емоцій!
 
Про все це - спектакль «ОДЧНА ІСТОРІЯ». Філософські акценти і комічні ситуації не залишать байдужими найвибагливішого глядача. Чому ж раптом це стало важливим та цікавим нам сьогодні? Тому що це про нас сьогоднішніх. Впізнавані типажі наших сучасників вирішують ті ж проблеми, з якими глядачі, що сидять в залі, стикаються щодня, їх жарти теж пов'язані з сьогоднішнім днем. Тому кожен жест артистів знаходить моментальний відгук в залі.
 
Театр Тіней "TEULIS" доводить, що всі фантазії можна втілити в життя за допомогою тіней людського тіла. Володіючи технікою за межами людських можливостей, танцівники Театру тіней творять на сцені дива, їх легкий, іронічний стиль балансує на межі танцю та акробатики, а приголомшливі візуальні ефекти кожен раз шокують публіку.
Показать полностью...

Кликните на схему для выбора мест в зале!

«Одвічна історія» від Театру Тіней "TEULIS"
120 - 240 грн Балкон мест в продаже: 29
160 - 300 грн Партер мест в продаже: 91

Другие даты тура этого исполнителя:

22 октября, 16:00
Харьков Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка цена: от 100 грн
Заказать билет Осталось билетов: 634
22 октября, 19:00
Харьков Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка цена: от 100 грн
Заказать билет Осталось билетов: 661