Гражданин Топинамбур. Перший Зимовий Концерт.

Перейти к выбору билетов
Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

Концерт гурту "Гражданин Топинамбур" Хмельницькому

Свій стиль музиканти гурту ГРАЖДАНИН ТОПИНАМБУР характеризують як «Театр Жорсткої Естради». Шанувальники їхньої творчості — як суміш жанрів ska та rock. Ліричний герой гурту ГРАЖДАНИН ТОПИНАМБУР — середній мешканець пострадянського простору. Це інтелігентний робітник металургійного заводу із тугою за прекрасним (картами, жінками, циганами та ведмедями) та кволий студент, який щовечора борониться від хуліганів дошкою для шахів. Це співробітниця НДІ з хронічною мігренню та бурхливою молодістю. ТОПИНАМБУРи оспівують мрії та сподівання схожих персонажів у суворій й безкомпромісній формі. Атмосфера театралізованого безладу кочує від концерту до концерту, перетворивши гурт на явище національного масштабу. Гурт ГРАЖДАНИН ТОПИНАМБУР багато гастролює, сколихує хвилі фм-радіостанцій беззаперечними хітами, а телеефіри та Youtube — феєричними відео. Колектив — частий гість масштабних фестивалів, серед яких The Best City.Ua, Brest Bire Festival International, Goblin-Show, ВЙО Кобеляки, Рейвах, Мото ВЕСНА,НАШатырь,ДніпРок,Стопудівка,ГогольFest, Atlas Weekend, Схід-Рок та багатьох інших.

  Електронний квиток дозволяє купити квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:
 • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків у фан зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Вибрати спосіб оплати і доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

У 2017 році багато цікавих концертів, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитися з афішею Хмельницького

Подключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Концерт гурту "Гражданин Топинамбур" відбудеться 1 грудня 2017 року в Обласній Філармонії за допомоги сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити квитки на цікавий для вас концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка c доставкою.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

 • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
 • Нажать кнопку "Оформить заказ";
 • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
 • Выбрать способ оплаты и доставки;
 • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Хмельницкий.

Гражданин Топинамбур. Перший Зимовий Концерт. состоится 1 декабря 2017, 19:00, пятница в Хмельницкая областная филармония. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+