Моно-театр "Кут". Поет і кат

19 декабря 2017, 19:00, вторник
Перейти к выбору билетов
Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

Вистава"Поет і кат" в Хмельницькому

ВСІ КВИТКИ ПРОДАНО!

« Талант загнать би за черпак баланди?

Не продається ж, клятий, хоч умри»

                                               Б.Грищук

            Дія відбувається в Неаполі в 15ст. Берег моря. Таверна. Сюди прибув мандрівний театр у якому поєднались і балаган, і вертеп, і цирк. Саме тут головний персонаж  п»яси, поет закохується у служницю таверна в Люцію. В цей же час сюди проїздом завітав палач, який теж закохується в Люцію. Між ними розгортається двобій. Чим все це закінчується дає відповідь тільки фінал вистави.

            Театральна робота «Поет і Кат» є переможцем багатьох Всеукраїнських та Міжнародних театральних фестивалів. ЇЇ сценографія, світлове та звукове оформлення, акторська гра Володимира Смотрителя не одноразово вражала глядачів. 

            Тривалість вистави 1год.

  Електронний квиток дозволяє купити квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:
 • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків у фан зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Вибрати спосіб оплати і доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

У 2017 році багато цікавих концертів, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитися з афішею Хмельницького

Подключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Вистава "Поет і кат" відбудеться 19 грудня 2018 року в театрі "Кут" за допомоги сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити квитки на цікавий для вас концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка c доставкою.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

 • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
 • Нажать кнопку "Оформить заказ";
 • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
 • Выбрать способ оплаты и доставки;
 • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Хмельницкий.

Моно-театр "Кут". Поет і кат состоится 19 декабря 2017, 19:00, вторник в Моно-театр "УГОЛ". С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+