Гражданин Топинамбур. Перший Зимовий Концерт.

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Концерт гурту "Гражданин Топинамбур" Хмельницькому

Свій стиль музиканти гурту ГРАЖДАНИН ТОПИНАМБУР характеризують як «Театр Жорсткої Естради». Шанувальники їхньої творчості — як суміш жанрів ska та rock. Ліричний герой гурту ГРАЖДАНИН ТОПИНАМБУР — середній мешканець пострадянського простору. Це інтелігентний робітник металургійного заводу із тугою за прекрасним (картами, жінками, циганами та ведмедями) та кволий студент, який щовечора борониться від хуліганів дошкою для шахів. Це співробітниця НДІ з хронічною мігренню та бурхливою молодістю. ТОПИНАМБУРи оспівують мрії та сподівання схожих персонажів у суворій й безкомпромісній формі. Атмосфера театралізованого безладу кочує від концерту до концерту, перетворивши гурт на явище національного масштабу. Гурт ГРАЖДАНИН ТОПИНАМБУР багато гастролює, сколихує хвилі фм-радіостанцій беззаперечними хітами, а телеефіри та Youtube — феєричними відео. Колектив — частий гість масштабних фестивалів, серед яких The Best City.Ua, Brest Bire Festival International, Goblin-Show, ВЙО Кобеляки, Рейвах, Мото ВЕСНА,НАШатырь,ДніпРок,Стопудівка,ГогольFest, Atlas Weekend, Схід-Рок та багатьох інших.

  Електронний квиток дозволяє купити квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:
 • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків у фан зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Вибрати спосіб оплати і доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

У 2017 році багато цікавих концертів, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитися з афішею Хмельницького

Подключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Концерт гурту "Гражданин Топинамбур" відбудеться 1 грудня 2017 року в Обласній Філармонії за допомоги сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити квитки на цікавий для вас концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка c доставкою.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

 • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Обрати спосіб оплати та доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Хмельницький.

Гражданин Топинамбур. Перший Зимовий Концерт. відбудеться 1 грудня 2017, 19:00, п’ятниця в Хмельницька обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+