У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ада Роговцева "З тими, кого люблю"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Зустрічі з нею традиційно стають подією, тому що за Адою Роговцевою стоїть епоха - поетичності в кіно, і в театрі. Вона все одно прекрасна, як в драматичних, так і в комедійних постановках. Творчі вечори з Адою Миколаївною Роговцевою насичені тонким гумором, потаємними історіями, дружбою і вірою, вони потрапляють прямо в серце. Це унікальна можливість доторкнутися до високого мистецтва.
 
Тривалість дії: 1 год 50 хв (без антракту).
Вечір йде українською та російською мовами.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Хмельницький.

Ада Роговцева "З тими, кого люблю" відбудеться 17 травня 2022, 17:00, вівторок в Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.