Інформація щодо обмеження масових заходів!

Моно-театр «Кут». трагі-фарс Марселя Мітуа “Акомпаніатор”

20 квітня 2018, 18:30, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Люсьєн Люк–головний герой п’єси, в минулому музикант, куплетист, степіст. Гастролі за гастролями, виступи у відділених містечках і в великих містах Франції зробили його знаменитістю, але…

Пройшов час і колишня зірка опустилась по драбині слави вниз в оркестрову яму, в “помийну яму”, як висловлюється наш герой. Але талант залишається завжди талантом і він проявляється незважаючи на час і обставини.

Але де? Коли? І як? Саме це можна збагнути після перегляду трагіфарсу “Акомпаніатор”

Вистава переможець Всеукраїнського театрального конкурсу моно та камерних вистав “Віват, Актор!”м. Дніпро

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Хмельницький.

Моно-театр «Кут». трагі-фарс Марселя Мітуа “Акомпаніатор” відбудеться 20 квітня 2018, 18:30, п’ятниця в Моно-театр "КУТ". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+