У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Лебедине озеро з Катериною Кухар

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Катерина Кухар та Олександр Стоянов в Хмельницькому!
 
15 червня 2021 року в Хмельницькому музично-драматичному театрі відбудеться балетна вистава "Лебедине озеро" за участю Катерини Кухар і Олександра Стоянова в Хмельницькому! Видатна класика на музику Петра Чайковського постане перед вами у виконанні зоряної пари прем'єрів Національної опери України! Витончена і ніжна Катерина Кухар станцює партії Чорного і Білого лебедів - Одетту і Одиллію. Сильний і технічний Олександр Стоянов виконає головну чоловічу роль - принца Зігфріда.
 
Цю пару по праву можна вважати символом українського сучасного балету. Танцівників добре знають і приймають на кращих сценах світу, вони співпрацюють з відомими хореографами, проте виступи в Україні для них це завжди особлива зустріч з шанувальниками.
 
Балет "Лебедине озеро"
 
Давня легенда про зачарованого лебедя, любов, підступність, зраду, боротьбу добра і зла вже більше ста років зачаровує глядачів усього світу. Геніальна музика Петра Чайковського - справжній витвір музичного мистецтва, витонченості та краси. Так само, виконання народних артистів України Олександра Стоянова та Катерини Кухар, можна назвати еталоном балетної класики. Технічність і професіоналізм цієї пари доповнюється особливою чутливістю. Адже партнери в житті і на сцені, як ніхто інший, відчувають один одного в танці.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Хмельницький.

Лебедине озеро з Катериною Кухар відбудеться 15 червня 2021, 19:00, вівторок в Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.