Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

BRUTTO

17 лютого 2015, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Сергей Михалок с новой группой BRUTTO отправляется в тур по Украине!

Стать очевидцем и соучастником рвущей, неуемной и сминающей все подряд энергии можно будет в более чем 20 городах Украины в феврале и марте 2015-го.
Сергей Михалок:
«Мои песни "Не быць скотам", "Рабкор", "Броненосец", "Грай", "Воины света" - звучали на баррикадах и, надеюсь, хоть немного, но помогли победить! Здесь был я и другие беларусы. И некоторые погибли за свободу Братьев Украинцев!
Теперь со мной могучие парни из Brutto! Мы приехали в Украину и будем словом, а если надо - и делом помогать Майдану отстоять свои идеалы! Будзь смелым и Весна прыйдзе! Наша Возьме!»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Хмельницький.

BRUTTO відбудеться 17 лютого 2015, 19:00, вівторок в Клуб "СВ". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+