Інформація щодо обмеження масових заходів!

KYIVSTONER

16 лютого 2018, 00:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

КонцертKYIVSTONER в Хмельницькому

OPEN DOOR 22:00
 
KYIVSTONER з проектом " Невідомість"! Великий концерт! Kyivstoner (Київстонер, також відомий як "Бюджетний Гай Річі", "Кореспондент Радужний") - український відеоблогер, репер. KYIVSTONER ,як відомий блогер смішить своїми витівками увесь інтернет простір. В даний момент він знімає короткі смішні ролики і займається сольною кар'єрою. Новий сольний проект називається " Невідомість". Він вже накопив цікавий матеріал, який готовий представити Хмельничанам. Буде цікаво, це варто почути, оскільки KYIVSTONER- людина яка дуже творчо підходить до створення музики і готовий представити її на суд глядачеві.  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Хмельницький.

KYIVSTONER відбудеться 16 лютого 2018, 00:00, п’ятниця в Клуб "Цукор". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+