У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Моно-театр "Кут". Вистава "Мазепа"

15 жовтня 2019, 18:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Життя спресоване у день, або технологія зради. Так визначили автори цей жанр монодрами.
 
На очах людей головний герой вистави, перебуваючи за межами України, після тотального невизнання і анафеми, сподівається про найважливіші миттєвості свого життя. 
 
Тут і кохання, і зрада, і розпач, і любов до України і українців, які, на його думку, так і не можуть згуртуватись навколо свого минулого в ім'я майбутнього свого роду..."

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Хмельницький.

Моно-театр "Кут". Вистава "Мазепа" відбудеться 15 жовтня 2019, 18:00, вівторок в Моно-театр "КУТ". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+