Моно-театр "Кут". Поет і кат

19 грудня 2017, 19:00, вівторок
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Вистава"Поет і кат" в Хмельницькому

ВСІ КВИТКИ ПРОДАНО!

« Талант загнать би за черпак баланди?

Не продається ж, клятий, хоч умри»

                                               Б.Грищук

            Дія відбувається в Неаполі в 15ст. Берег моря. Таверна. Сюди прибув мандрівний театр у якому поєднались і балаган, і вертеп, і цирк. Саме тут головний персонаж  п»яси, поет закохується у служницю таверна в Люцію. В цей же час сюди проїздом завітав палач, який теж закохується в Люцію. Між ними розгортається двобій. Чим все це закінчується дає відповідь тільки фінал вистави.

            Театральна робота «Поет і Кат» є переможцем багатьох Всеукраїнських та Міжнародних театральних фестивалів. ЇЇ сценографія, світлове та звукове оформлення, акторська гра Володимира Смотрителя не одноразово вражала глядачів. 

            Тривалість вистави 1год.

  Електронний квиток дозволяє купити квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:
 • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків у фан зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Вибрати спосіб оплати і доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

У 2017 році багато цікавих концертів, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитися з афішею Хмельницького

Подключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Вистава "Поет і кат" відбудеться 19 грудня 2018 року в театрі "Кут" за допомоги сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити квитки на цікавий для вас концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка c доставкою.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

 • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Обрати спосіб оплати та доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Хмельницький.

Моно-театр "Кут". Поет і кат відбудеться 19 грудня 2017, 19:00, вівторок в Моно-театр "КУТ". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+