Rock MOZART Le Concert. Хмельницький

Rock MOZART Le Concert. Хмельницький
Rock MOZART LE CONCERT! 22 та 23 листопада на сцені Оперного Театру – блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої революційної, практично скандальної рок-опери, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою – розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!
 
Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.
 
Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу – геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!
 
Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.
 
У концерті задіяно близько 100 артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!
 
Рок + Моцарт + Великий симфонічний Оркестр + Хор + Рок-бенд + 7 найкращих Солістів!
 
Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще!
 
Rock MOZART LE CONCERT – це те, що повинен побачити й почути кожний!
 
Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.
 
Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 22 та 23 листопада в Оперному Театрі на Rock MOZART LE CONCERT!
 
У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 27 хітів про силу пристрасті і справжній талант.
 
Не пропустіть цю яскраву можливість…
 
Купуйте квитки на Rock MOZART LE CONCERT заздалегідь!

      

Питання? Відповідь!
+