Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр "КУТ". «Не промовчи Шевченка у собі…»,

16 березня 2018, 18:30, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Не промовчи Шевченка у собі…–перейнявшись подіями сьогодення Бард вирішує вийти на сповідь, взявши собі в співрозмовники Тараса Шевченка.

            Через мультімедіа він спілкується з його автопортретами, які малювалися Тарасом в різні роки, відповідно співаючи пісні на тексти тих пророків, зерном яких, став сам Тарас: Іван Франко, Леся Українка, Олег Ольжич, Євген Плужник, Юрій Клен, Василь Стус, Тарас Мельничук та наші сучасники Йосип Осецький та Павло Гірник.

            Чим закінчується ця розмова, глядач може відчути, побачити і зрозуміти лише завітавши на цю виставу, яка в 2014 році на Міжнародному театральному конкурсі «Людина граюча» в

м. Миколаєві отримала Перше місце

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Хмельницький.

Театр "КУТ". «Не промовчи Шевченка у собі…», відбудеться 16 березня 2018, 18:30, п’ятниця в Моно-театр "КУТ". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+